




Орбітрек Toorx Elliptical ERX 90 (ERX-90)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Орбітрек Toorx Elliptical ERX 90 (ERX-90) від італійського виробника Garlando SpA призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 16 рівнів навантаження, регульоване за допомогою сучасного комп'ютера. 14-кілограмовий маховик створює гарну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик травмування в процесі занять. Орбітрек розрахований на вагу до 120 кг, а довжина 34 см підійде для користувачів середнього зросту. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування по одній із чотирьох пульсозалежних програм. Платформи для ніг регулюються в трьох положеннях, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дають змогу переміщати його кімнатою.
Особливості:
- Магнітна система опору з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Маховик вагою 14 кг забезпечує гарну плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей із блакитною підсвіткою.
- 20 програм і 16 рівнів навантаження для повноцінного кардіотренування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Автономна робота | Генератор |
| Вага | 45 кг |
| Вага маховика | 14 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна довжина кроку | 34 см |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Швидкість, Частота пульсу, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 164 см |
| Довжина | 138.5 см |
| Ширина | 59.5 см |
- Ціна: 29 499 ₴



