
Метеостанція з годинником TFA 45300403 (Горіх)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.TFA 45300401 з годинником (Горіх) - аналоговий прилад у класичному дизайні, що складається з рідинного термометра, механічного барометра, механічного гігрометра та великих кварцових годинників у центрі корпусу.
Завдяки цьому приладу можна контролювати температуру та вологість у приміщенні та забезпечувати комфортний клімат для здоров'я та відпочинку. Барометр зображає атмосферний тиск і дає змогу отримати символьний прогноз погоди на найближчий час (прогноз погоди визначається напрямком руху стрілки, що вказує на символи сонячно, змінна хмарність або дощ).
Прилад виготовлений із натурального дерева та доповнений різзю, що надає пристрою вінтажного вигляду. Модель чудово підійде як подарунок для шанувальників ексклюзивних і корисних приладів або як елемент декору в будинок, офіс або кабінет.
Погодні дані:
- Атмосферний тиск (min/max: 940/1070 hPa)
- Внутрішня температура (min/max: -10°C/+50°C)
- Внутрішня вологість (min/max: 0%/100%)
Конструктивні особливості:
- Тип встановлення: на стіні
Технічні характеристики:
- Діаметр циферблата барометра: 70 мм
- Діаметр циферблата годинника: 136 мм
- Діаметр циферблата гігрометра: 70 мм
- Колір оправи циферблатів: під золото
- Матеріал корпусу: натуральне дерево
- Тип годинника: кварцовий
- Живлення годинника: від батарейки 1.5V AA
Комплектація:
- Метеостанція
- Інструкція
Габарити:
- Розміри метеостанції: 602 х 155 х 42 мм
- Вага метеостанції: 800 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вимірювання атмосферного тиску | Так |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Додаткові функції і характеристики | |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Астрологічний календар | Ні |
| Будильник | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Місячний календар | Ні |
| Визначення напрямку вітру | Ні |
| Визначення швидкості вітру | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Прогноз погоди | Так |
| Проекція зображення | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Радіо | Ні |
| Тип дисплея | Аналоговий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Функція календаря | Ні |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 602 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Метеостанція, батарейка, інструкція з експлуатації |
- Ціна: 7 695 ₴

