

Алюмінієві трекінгові палиці TSL Hiking Alu 3 Cross, 90-135 см (White/Dark Blue)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюмінієві трекінгові палиці TSL Hiking Alu 3 Cross із телескопічним регулюванням, змінними кільцями для різних пір року та подовженими руків'ями створені для походів у гори, а також можуть використовуватись на рівнині.
В упакуванні довжина палиць сягає 63 см. Конструкція складається з трьох секцій, що регулюються зовнішньою системою блокування. Довжина у робочому стані - до 135 см; вона зручна як жінок, так і чоловіків різного зросту. Вага кожної палиці - 290 г.
Модель розроблено та виготовлено у французьких Альпах.
Конструкція:
- Подовжена ручка з піноматеріалу EVA підійде і для ходьби вниз схилом, і для підйому - без потреби міняти довжину.
- Легкий, зручний нейлоновий темляк регулюється під руку.
- Дерево складається з трьох алюмінієвих секцій. Алюміній - легкий і міцний матеріал, який практично не руйнується під дією вологи та сонця.
- Технологія зовнішнього блокування External Lock System забезпечує чудовий опір за будь-яких атмосферних умов, а також швидке та надійне регулювання.
- Довговічний і міцний наконечник із карбіду вольфраму забезпечить зчеплення на будь-якому типі ґрунту.
- До комплекту входять змінні кільця Ø55 і Ø 85 мм. Кільця можна замінити без інструменту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TSL Outdoor |
| Вага | 580 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина палиці (см) | 135, 90 |
| Кількість | 2 |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 135 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | Пена EVA |
| Механізм фіксації | Зовнішній |
| Мінімальна довжина | 90 см |
| Особливості палиці | Змінна насадка, Регульований темляк |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Довжина в складеному стані | 63 см |
- Ціна: 2 600 ₴

