Топ






Трекінгові телескопічні палиці Black Diamond Trail Women's, 100-125 см (Cherrywood)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Від повсякденних прогулянок на вихідні до тривалих походів у гори - трекінг з палицями Black Diamond Trail вміло поєднує в собі комфорт, характеристики та довговічність. Модернізований верх зі спіненого матеріалу забезпечує комфорт та зручність при роботі на крутих схилах.
Подвійні замки FlickLocks забезпечують повне регулювання відповідно до рельєфу місцевості, в той час як змінні карбідні технічні накінечники легко замінюються гумовими технічними накінечниками (продаються окремо) для пристосування до поверхонь, що змінюються.
Особливості:
- Розмір палиць регулюється, що робить їх універсальними для різних маршрутів та користувачів.
- Складна телескопічна конструкція (3 секції) - проста, зрозуміла та надійна.
- Секції з полегшеного алюмінію з покращеними з'єднаннями - міцні та витривалі.
- Зовнішній механізм регулювання довжини FlickLock® - надійний та простий у користуванні.
- Полегшене руків'я з EVA-піни з пом'якшеною верхівкою - ергономічної форми, зручно лежить в руці, з подовженням для швидкої зміни хвату під час руху.
- Темляк Fusion Comfort - м'який та приємний на дотик, добре дихає та вбирає вологу, зменшуючи вірогідність натирання.
- Кінцевики Flex Tech зі зміниими наконечниками з карбіду вольфраму. Гумові наконечники продаються окремо.
- Знімні кільця двох розмірів в комплекті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black Diamond |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 480 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Доросла |
| Кількість | 2 |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 125 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | ЕВА |
| Механізм фіксації | Зовнішній |
| Мінімальна довжина | 100 см |
| Особливості палиці | Складна конструкція, Змінна насадка |
| Стан | Новий |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина в складеному стані | 62 см мм |
- Ціна: 4 675 ₴

