




Кімнатний електронний термогігрометр Technoline WS9455 (White)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Technoline WS9455 White це термогігрометр з мінімалістичним дизайном, годинником і календарем. Його особливістю є можливість перемикання відображення годинника або температури і вологості на основному екрані великими цифрами, а додаткові данні будуть відображатися внизу екрана. Термогігрометр може кріпитися на стіну, встановлюватися на горизонтальну поверхню та може кріпитися на сталеві поверхні за допомогою вбудованих магнітів. Також в комплекті є самоклеюче кріплення для місць, де не можливо просвердлити отвір.
Перед першим запуском необхідно дістати ізоляційну плівку в батарейному відсіку
Функції:
Годинник:
- Механізм: електронний, цифровий
- Формат часу: 12/24 г
- Точність ходу годинника: +/- 30 сек/міс
Температура в приміщенні:
- Одиниці виміру: ºС/° F
- Діапазон виміру: від -9.9°C до +50°C (від +14°F до +122°F)
- Дискретність виміру: 0.1°C
- Точність виміру: +/- 1C°
- Реєстрація та відображення мінімальних і максимальних значень температури
Вологість в приміщенні:
- Одиниці виміру: % RH
- Діапазон виміру: від 20% до 95%
- Дискретність виміру: 1%
- Точність виміру: +/-5%
- Реєстрація та відображення мінімальних і максимальних значень відносної вологості
Календар:
- Відображення: дати / місяця / дня тижня на англійській, німецькій, французькій, іспанській, італійській, голландській чи данській мові
- Календарь пролонгований до 2099 року
Характеристики і комплектація:
Дисплей:
- Розмір циферблата: 95x39 мм;
- Колір дисплея: монохромний;
Особливості конструкції:
- Перемикання відображення температури і вологості або годинника на основному екрані
- Збереження мінімальних і максимальних значень температури і вологості за добу
- Вбудований годинник і календар
- Матеріал корпусу: пластик
- Установка: на столі, на стіні, або на магніті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.09 г |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Одиниця виміру вологості | % |
| Одиниця виміру температури | °С/°F |
| Максимальне значення вологості | 95 |
| Максимальне значення температури | 50 |
| Мінімальне значення вологості | 20 |
| Мінімальне значення температури | -10 |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Похибка, +/- | 5 % |
| Стан | Новий |
| Ступінь дозволу | 1 |
| Тип | Термогігрометр |
| Ширина | 107 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Календар, Збереження погодних значень, Годинник |
| Комплектація | Термогігрометр; Батарейка CR2032 3V х 1 шт; Інструкція на українській мові; |
| Призначення | Кімнатний |
| Додатково | |
| Додаткові характеристики | Перемикання відображення годинника і значень температури/вологості на головному екрані; Індикатор заряду батареї; Збереження максимальних і мінімальних показників температури і вологості за добу; |
| Метео вимірювання | Внутрішня вологість, Внутрішня температура |
| Спосіб встановлення | Настінний, Настільний, Універсальний |
- Ціна: 1 197 ₴




