




Термокухоль з кришкою Tramp TRC-137, 400 мл (Mustard)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термокухоль зі зручними складаними ручками 400 мл займає мінімум місця в рюкзаку. Кришка, що щільно закривається, забезпечена "поїлкою, що закривається". Ручки надійно прикріплені до корпусу за допомогою точкового зварювання. Кришка-поїлка з термостійкого пластику оберігає від проливання й не дає напою охолонути. Полірована поверхня легко миється.
Особливості:
- Має складані ручки, тому займає небагато місця.
- Має кришку-поїлку з термостійкого пластику, що допомагає зберігати напій гарячим довше.
- Негерметична.
- У комплекті є кришка з отвором для пиття.
- Виготовлений із неіржавкої сталі.
- Без BPA.
- Не можна ставити на вогонь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 103 мм |
| Діаметр | 78 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 400 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Ручка | Складана |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Кружка |
| Колір | Жовтий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 191 кг |
- Ціна: 348 ₴



