


Компас Silva 3-6400/360 (Green)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Silva 3-6400/360 - компас для тактичного та мисливського використання. У ньому також є краї з розміткою та збільшувальне скло.
Особливості:
- Люмінесцентна стрілка.
- Збільшувальна лінза для точної роботи з мапою;
- Маркування, що світиться для користування в темряві;
- Краї з розміткою - легко виміряти відстань на карті;
- Індикатор півночі на стрілці компаса;
- Міцна опорна пластина;
- Водонепроникний.
Характеристики:
- Матеріали: Acrylic;
- Водонепроникність: IP68;
- Градування: 6400 миль і 360°;
- Точність: 1°;
- Габаритні розміри: 106x54x10 мм;
- Масштаб вимірювання карти: 1:25000, 1:50000 мм.
Правила зберігання компасів:
Не можна зберігати компаси на металевих гачках, або поряд з будь-яким металом, який намагнічується. Контакт компаса з металом призведе до розмагнічення стрілки та некоректної роботи. Компас буде дуже довго стабілізуватись або взагалі не буде показувати на північ. Зберігати декілька компасів поряд один з одним можна. Вони намагнічують один одного і таким чином не розмагнічуються.
Порада: коли ви хочете перевірити компаси, то не треба їх ставити поряд, бо вони будуть показувати в різні сторони. Рознесіть їх на якусь відстань один від одного і тоді вони покажуть вірно напрямок на північ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silva |
| Вага | 32 г |
| Вид компаса | Планшетний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості компаса | Ударостійкий, Прозорий корпус, Лінійка, Люмінесцентна стрілка, Вологозахисний, Лупа |
| Стан | Новий |
| Тип компаса | Магнітний |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Довжина | 106 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 54 мм |
- Ціна: 1 452 ₴

