




Трекінгові палиці Black Diamond Pursuit FLZ, 125-140 см (Black/Octane)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки ергономічній корковій ручці та подовжувачам Bloom, а також зручній системі складання Z-подібних палиць, Pursuit FLZ є чудовим варіантом палиць для будь-якого мандрівника. Фірмова геометрія та форма ручки BD, з двома розмірами ручки, оптимізованими для більшої та меншої руки, забезпечують зручніше положення рук, а також зменшують втому кистей. Натуральні коркові накладки відводять воду, а подовжувачі, зроблені з піни Bloom, забезпечують додаткове положення рук на складних підйомах. Зап'ясті ремінці Solution 2.0 виготовлені з переробленої після вживання деревини. Серед інших особливостей - продуманий м'який на дотик замок FlickLock+ для швидкого та легкого регулювання.
Особливості:
- Ергономічна ручка та накладка розроблені для підвищення комфорту та зменшення втоми рук
- Подовжувачі ручки, виготовлені з піни Bloom, для додаткових позицій руки
- Накладки з натурального корка забезпечують комфорт і відводять вологу
- Зап'ясті ремені Solution 2.0 виготовлені з переробленої деревини, що підлягає вторинному переробленню
- Складна система Z-Pole для зручного зберігання
- М'який на дотик замок FlickLock+ забезпечує швидке та легке регулювання
- 4-сезонні наконечники для трекінгу (для снігу в комплекті)
- Змінний твердосплавний наконечник
- Вбудована в стрижень шестигранна насадка 1,5 мм
- Універсальна довжина 125-140 см із розміром ручки M/L
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black Diamond |
| Вага | 520 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина палиці (см) | 140, 125 |
| Кількість | 2 |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 140 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | Пробка |
| Механізм фіксації | Внутрішній |
| Мінімальна довжина | 125 см |
| Особливості палиці | Складна конструкція, Змінна насадка, Регульований темляк, Анатомічні ручки |
| Стан | Новий |
| Темляк | Незнімний |
| Колір | Червоний |
| Довжина в складеному стані | 43 см |
- Ціна: 7 585 ₴






