




Компас з прицільним дзеркалом Silva Terra Ranger SL
Виберіть світліше майбутнє з більш екологічним Terra Expedition S від Silva, виготовленим із конопель і переробленого пластику. Terra Ranger SL - дуже маленький прицільний компас, який особливо цінується туристами та альпіністами.
Terra Ranger SL належить Silva Terra: серії продуктів, виготовлених із перероблених матеріалів, з викидами вуглекислого газу на 90% менше. Кришка, градуйована кільце та опорна пластина Terra Ranger S виготовлені з матеріалу REVO.
Terra Ranger SL обладнаний вбудованим сонячним циферблатом, який допомагає дізнатися, яка година, судячи з положення сонця. Він має світну розмітку, що забезпечує нічну навігацію. Компас можна прикріпити до куртки за допомогою англійської шпильки, що дасть змогу здійснювати навігацію без допомоги рук.
Цей компас обладнаний дзеркалом, яке дає змогу одночасно бачити циферблат компаса та фон. Той факт, що циферблат компаса можна бачити водночас, коли опорна точка вирівняна, робить дзеркальні компаси більш бажаними для визначення точного пелінгу. Дзеркальний компас найкраще працює на відкритій місцевості, де необхідно визначати напрямок на великих відстанях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silva |
| Вага | 12 г |
| Вид компаса | Планшетний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості компаса | Сонячні години, Складаний корпус, Ударостійкий, Лінійка, Люмінесцентна стрілка, Вологозахисний |
| Стан | Новий |
| Тип компаса | Магнітний |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Довжина | 58 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 2 132 ₴


