

Термопляшка Laken Futura Thermo, 350 мл (Blue)
Компанія Laken вже багато років випускає свій хіт, найпопулярнішу термофлягу Futura Thermo. Зустрічайте Laken Futura Thermo в об'ємі 350 мл. Чому вона вважається термофлягою? Тому що виготовлена з якісної неіржавкої сталі, з подвійними стінками, тобто чудовою ізоляцією.
А чому напої довго зберігаються теплими чи холодними? Тому що неіржавка сталь, вузька шийка та герметична кришка, яка ще й унеможливлює протікання рідини.
Компанія Laken гарантує збереження напоїв теплими до 12 годин і холодними до 24 годин, але за правильного використання пляшки (це температура рідини, довкілля та герметично закрита пробка).
Які напої можна наливати в флягу з неіржавкої сталі? Будь-які, чи то вода, соки, чи то алкогольні напої. І ще одна перевага пляшок Laken, вони не набувають запаху напоїв, які були в пляшці та відповідно не передають їх смаку наступній рідині.
Всі матеріали пляшки безпечні для здоров'я людини та в подальшому можливе вторинне перероблення всіх матеріалів.
Особливості:
- Неіржавка сталь, подвійні стінки.
- Нарізна кришка Futura з прокладкою.
- Тепло до 12 годин.
- Холод до 24 годин.
- Не містить BPA, фталатів та інших шкідливих речовин.
- Придатна для алкогольних і цитрусових напоїв.
- Не поглинає запахи та смаки.
- Багаторазове використання, можливе вторинне перероблення матеріалів.
Обслуговування:
- Рекомендується мити вручну з мийним засобом у теплій воді.
- Можна мити в посудомийній машині на верхній полиці.
- Після миття ретельно висушіть і зберігайте відкритим.
- Не можна використовувати в мікрохвильовій печі або заморожувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laken |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 0.35 мл |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Тип термоса | Питний |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Помповий механізм | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина горловини | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 203 кг |
| Глибина | 73 см |
| Ширина | 73 |
- Ціна: 1 284 ₴

