




Термопляшка Laken Futura Thermo, 500 мл (Yellow)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термопляшка Laken Futura Thermo - це пляшка з вузьким горлечком. Вона має подвійні стінки та вакуумну ізоляцію, що дає змогу їй зберігати температуру рідини, що міститься всередині. Пляшка безпечна для здоров'я людини та надалі можлива вторинна переробка всіх матеріалів. Наливати у флягу можна будь-які напої: ода, соки або алкогольні напої. І ще одна перевага пляшок Laken, вони не набувають запаху напоїв, які були в пляшці та відповідно не передають їх смаку наступній рідині.
Особливості:
- На відміну від термоса, термопляшка не так ефективно підтримує температуру рідини, проте вона легша і з неї можна пити на ходу, не наливаючи напій у чашку.
- Виготовлена з неіржавкої сталі з інертним внутрішнім покриттям, що не поглинає смаки, запахи та кольори.
- Не містить шкідливих для здоров'я речовин, як-от: BPA, BPS, PVC і фталатів
- На зовнішній поверхні не утворюється конденсат, тому пляшка не вислизне з рук
- Зберігає температуру холодних напоїв приблизно 24 години, а теплих майже 12 годин (залежно від температури кучері)
- Вузький горлишок, який дає змогу зручно вгамувати спрагу на ходу.
- Герметична кришка зі зручною петелькою для чіпляння.
Обслуговування:
- Рекомендується мити вручну з мийним засобом у теплій воді.
- Можна мити в посудомийній машині на верхній полиці.
- Після миття ретельно висушіть і зберігайте відкритим.
- Не можна використовувати в мікрохвильовій печі або заморожувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laken |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Тип термоса | Питний |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Помповий механізм | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 226 мм |
| Ширина горловини | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 259 кг |
| Глибина | 73 см |
| Ширина | 73 |
- Ціна: 1 330 ₴

