




Термосумка для пляшок Bo-Camp Wine Cooler Westwood, 4 л | Ізотермічна сумка-холодильник для збереження температури
Якщо ви любите пікніки та відпочинок на природі і бажаєте зберегти свої улюблені напої прохолодними, термосумка Bo-Camp Wine Cooler Westwood – це саме те, що вам потрібно. Вона може помістити 2 стандартні пляшки висотою до 30 см, або пляшку і кілька келихів. В середині сумки встановлюється м'яка перегородка на текстильній застібці (липучці), яку за потреби можна прибрати, збільшивши місткість, і заповнити, наприклад, алюмінієвими баночками з напоями. Сумка обладнана регульованим плечовим ременем з м'якою підкладкою, та замком-блискавкою з двома бігунками для ще більшої надійності і зручності. Завдяки сучасним матеріалам легка та містка сумка допоможе тривалий час зберегти прохолоду напоїв.
Термосумка виготовлена з поліестеру Оксфорд: гарний, міцний та зносостійкий матеріал, що не вимагає спеціального догляду. Внутрішній шар - екологічно чистий матеріал PEVA, водонепроникний, еластичний та легкий, не вбирає запахи. На відміну від бюджетних варіантів, у разі забруднення, сумку можна прати у пральній машині. При цьому вона не втрачає зовнішнього вигляду і термоізоляційних характеристик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 4 л |
| Вага | 300 г |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові параметри | Вміщує дві стандартні пляшки вина або шампанського, Водонепроникний матеріал, Знімна перегородка, Плечовий ремінь, Можна прати в пральній машині, Збереження температури |
| Розміри | |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 8 см |
- Ціна: 1 698 ₴






