




Титановий термос з чохлом Naturehike CNK230CF012 (600 мл)
Термос CNK230CF012 - це компактний посуд, який можна брати з собою на прогулянки містом, в туристичну подорож, а також використовувати в польовому таборі, коли хочеться насолодитися улюбленим напоєм. Об'єм сягає 600 мл.
Термос є функціональною альтернативою звичайним термосам з нержавіючої сталі з відмінністю у вигляді не тільки матеріалу конструкції, а й дрібних особливостей, що підвищують зручність використання:
- Корпус із титану. Метал відомий своєю міцністю та стійкістю до корозії, тому термос прослужить вам упродовж довгих років, зберігаючи первісний зовнішній вигляд. Титан також має антисептичні властивості та не вступає в хімічну реакцію з рідинами будь-якої температури, не змінюючи запах і смак напоїв.
- Збереження температури напою протягом 24 годин. Гарячий чай або кава залишаться гарячими, а прохолодний напій приємно освіжатиме навіть наприкінці доби незалежно від температури навколишнього середовища.
- Декілька способів пиття. Завдяки спеціальній насадці можна пити прямо з термоса або наливати напій у кришку, використовуючи її як склянку у випадку, якщо ви віддаєте перевагу більш традиційному підходу.
- Надлегка вага лише 253 г. Титан на 43% легший за нержавіючу сталь, тому носіння термоса в сумці або рюкзаку не викликатиме труднощів.
Для любителів чаю термос укомплектований спеціальним ситом, що дозволяє заварювати чай усередині ємності. Більше не потрібно носити з собою додаткові аксесуари — все, що вам потрібно для чаювання, вже є в наборі.
Розміри термоса становлять 246 х 72 мм. Дно доповнено силіконовою вставкою, щоб запобігти ковзанню ємності на рівній поверхні стола.
Термос поставляється у сумці-чохлі з ручкою для комфортного транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал корпусу термоса | Титан |
| Об`єм | 0.6 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Сріблястий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 253 г |
| Висота | 246 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Ширина | 72 мм |
- Ціна: 5 970 ₴



