



Харчовий термос з чохлом і контейнерами Laken Thermo Food Container, 1.5 л
Laken Thermo Food Container 1.5L - термоконтейнер для харчових продуктів. Ця модель контейнера розрахована на окреме зберігання двох страв. Зовнішній контейнер виконаний з нержавіючої сталі, а внутрішні лотки об'ємом 250+250+375 мл із харчового пластику. У такому термосі можна переносити сніданок, обід або вечерю з кількох страв.
Внутрішні контейнери підходять для мікрохвильової печі (до 90°C, 4 хвилини, без кришки). Можна заморожувати (до -10°C). Зовнішній контейнер не підходить для мікрохвильової печі та заморожування.
Щоб підвищити теплові характеристики Thermo Food Containe, ми рекомендуємо наповнити та спорожнити колбу гарячою водою, перш ніж поміщати їжу, яку ви хочете взяти із собою.
Чохол має ручку на липучці, що зручно під час транспортування.
Усі матеріали пройшли ретельний контроль та повністю безпечні для здоров'я людини. Такий фудконтейнер чудово підійде для щоденного використання.
Особливості:
- Збереження тепла до 10 годин, холоду до 24 годин.
- Якісні матеріали, які не поглинають запахи.
- Легко мити.
- Зручно збирати та транспортувати.
- Без BPA, фталатів та інших шкідливих речовин.
- Багаторазове використання, можливе вторинне перероблення матеріалів контейнера.
Обслуговування:
- Рекомендується мити вручну з м'яким мийним засобом у теплій воді.
- Можна мити в посудомийній машині на верхній полиці.
- Неопреновий чохол прати вручну холодною водою з нейтральним милом.
- Після миття ретельно висушіть і зберігайте відкритим.
- Внутрішні контейнери придатні для мікрохвильової печі (за максимальної температури 90°C, максимум на 4 хвилини і без кришки).
- Внутрішні контейнери, придатні для заморожування за температури -10°C.
- Зовнішній термоконтейнер не можна використовувати в мікрохвильовій печі або заморожувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laken |
| Час збереження тепла | 10 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість відділень для їжі | 3 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.5 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Харчовий |
| Колір | Сріблястий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 820 г |
| Висота | 205 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 2 933 ₴

