



Питний термос Laken Thermo Liquids Flask (Blue), 500 мл
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Традиційний питний термос LakenThermo Liquids Flask 0,5L в оновленому дизайні - це можливість мати при собі гарячу каву або холодний лимонад завжди: під час прогулянки, поїздки або на роботі. Термос здатний підтримувати температуру гарячих напоїв до 12 годин, а холодних - до 24 годин. Зручну зовнішню кришку можна використовувати замість чашки; внутрішня дозволяє налити рідину, не відгвинчуючи кришку повністю і не втрачаючи тепло. При цьому в закритому вигляді термос захищений від протікання.
Особливості:
- Підходить для гарячих та холодних напоїв, а також для алкоголю та соків.
- Не накопичує запахи.
- Підтримує температуру гарячих напоїв до 12 годин, а холодних – до 24 годин (точне співвідношення залежить від температури навколишнього середовища).
- Матеріали, з яких виготовлений термос, не містять BPA, фталатів та інших шкідливих речовин. Нетоксичне зовнішнє покриття.
- Ефективна вакуумна ізоляція з нержавіючої сталі 18/8 із подвійними стінками.
- Зовнішня стінка не нагрівається і створює конденсат.
- З матеріалів, придатних для переробки.
- Щільно закривається.
Обслуговування:
- Рекомендується мити вручну з м'яким мийним засобом у теплій воді.
- Можна мити в посудомийній машині на верхній полиці.
- Після миття ретельно висушіть і зберігайте відкритим.
- Не можна використовувати в мікрохвильовій печі або заморожувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laken |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Блакитний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 375 г |
| Висота | 248 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 1 321 ₴

