




Питний термос Laken Thermo Liquids Flask (Red), 750 мл
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Питний термос Laken Thermo Liquids Flask 0,75L - це можливість на будь-якій прогулянці мати гарячий чай або прохолодну воду. А зручна кришка може використовуватись замість чашки. Внутрішня кришка зроблена так, що її досить трохи повернути, і ви наллєте напій, не втрачаючи тепла. Термос підтримує температуру гарячих напоїв до 12 годин, а холодних - до 24 годин залежно від температури навколишнього повітря.
Особливості:
- Підходить для гарячих, холодних напоїв, алкоголю та цитрусових.
- Підтримує температуру гарячих напоїв до 12 годин, холодних – до 24 годин.
- Матеріали термоса безпечні для людини та навколишнього середовища: не містять BPA, фталатів та інших шкідливих речовин. Термос має нетоксичне зовнішнє покриття.
- Вакуумна ізоляція з подвійними стінками із нержавіючої сталі 18/8.
- Не накопичує запахи.
- Зовнішня стінка не нагрівається і не утворює конденсат.
- Виготовлений із матеріалів, придатних до переробки.
- Щільно закривається, не протікає.
Обслуговування:
- Рекомендується мити вручну з м'яким мийним засобом у теплій воді.
- Можна мити в посудомийній машині на верхній полиці.
- Після миття ретельно висушіть і зберігайте відкритим.
- Не можна використовувати в мікрохвильовій печі або заморожувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laken |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.75 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Червоний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 435 г |
| Висота | 254 мм |
| Глибина | 81 мм |
| Ширина | 81 мм |
- Ціна: 1 763 ₴

