



Питний термос Laken Thermo Liquids Flask (Khaki), 1 л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний термос для напоїв Laken Thermo Liquids Flask 1L із бездоганними характеристиками: 1 літр об'єму, збереження тепла до 12 годин, збереження холоду - до 24 годин. Будь-якої хвилини ви отримаєте прохолодний сік або гарячу каву - саме те, на що ви розраховували. Термос оснащений зовнішньою кришкою-чашкою. Внутрішня кришка розроблена таким чином, що вам не потрібно її повністю відгвинчувати і втрачати тепло.
Особливості:
- Термос для гарячих та холодних напоїв із нержавіючої сталі.
- Теплові характеристики: до 12 годин для гарячих напоїв та 24 години - для холодних (точне співвідношення залежить від температури навколишнього середовища).
- Матеріал не містить BPA, фталатів та інших шкідливих речовин. Також термос має нетоксичне зовнішнє покриття.
- Підходить для алкоголю та соків із цитрусових.
- Високоефективна вакуумна ізоляція з подвійними стінками із нержавійної сталі 18/8.
- Не зберігає та не передає аромати.
- Зовнішня стінка не нагрівається і не створює конденсат.
- З матеріалів, придатних для переробки.
- Щільне закриття.
Обслуговування:
- Рекомендується мити вручну з м'яким мийним засобом у теплій воді.
- Можна мити в посудомийній машині на верхній полиці.
- Після миття ретельно висушіть і зберігайте відкритим.
- Не можна використовувати в мікрохвильовій печі або заморожувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laken |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Хакі |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 535 г |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 81 мм |
| Ширина | 81 мм |
- Ціна: 1 851 ₴

