




Харчовий термос Laken Thermo Food Container, 500 мл + NP Cover Moles
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Харчовий термоконтейнер Laken Thermo Food Container у яскравому неопреновому чохлі з мультяшним малюнком. Термос призначений для харчових продуктів, виконаний із якісної нержавіючої сталі з вакуумною ізоляцією. Завдяки подвійним стінкам зберігає їжу теплою до 10 годин, а холодною до 24 годин, залежно від температури навколишнього середовища та щільно закритої кришки. Неопреновий чохол має ручку на липучці, що зручно під час транспортування.
Цілком безпечний для здоров'я, не містить BPA. Чудово підійде для щоденного використання.
Особливості:
- Виготовлений з нержавіючої сталі 18/8.
- Подвійні стінки.
- Збереже температуру їжі в холодну та спекотну погоду протягом 24 годин.
- Не поглинає запахи та не змінює смакові якості продуктів.
- Кольоровий неопреновий чохол.
- Чохол зі зручною ручкою на липучці Velcro.
- Закривається герметично.
- Безпечний для здоров'я, не містить BPA.
- Легкий у використанні.
- Час збереження теплої їжі: до 10 годин.
- Час збереження холодної їжі: до 24 годин.
Обслуговування:
- Рекомендується мити вручну з м'яким мийним засобом у теплій воді.
- Можна мити в посудомийній машині на верхній полиці.
- Неопреновий чохол прати вручну холодною водою з нейтральним милом.
- Після миття ретельно висушіть і зберігайте відкритим.
- Не можна використовувати в мікрохвильовій печі або заморожувати.
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Харчовий |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Час збереження тепла | 10 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Виробник | Laken |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Вага | 377 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 2 142 ₴

