


Питний термос Laken Thermos (Orange), 750 мл
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найкращий термос із термостійкою колбою для рідини, для далеких поїздок, пляжного відпочинку та прогулянок у горах. Теплові характеристики: 12 годин для гарячих та 24 годин для холодних напоїв (залежно від температури в приміщенні).
Особливості:
- Не містить BPA, фталатів та інших шкідливих речовин. Нетоксичне зовнішнє покриття.
- Підходить для алкогольних і цитрусових напоїв.
- Високоефективна вакуумна ізоляція з подвійною стінкою з нержавіючої сталі 18/8. Щільне закриття.
- Не збирає конденсат.
- Не вбирає запахи.
- Зроблено з матеріалів, які можна переробляти після утилізації.
Обслуговування:
- Рекомендується мити вручну з м'яким мийним засобом у теплій воді.
- Можна мити в посудомийній машині на верхній полиці.
- Після миття ретельно висушіть і зберігайте відкритим.
- Не можна використовувати в мікрохвильовій печі або заморожувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laken |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.75 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Помаранчевий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 293 мм |
| Глибина | 82 мм |
| Ширина | 82 мм |
- Ціна: 1 070 ₴

