



Харчовий термос з чохлом Laken Thermo Food Drinklife (Forest), 500 мл
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Харчовий термос Laken Thermo Food Drinklife 500 ml - надійне рішення для збереження температури вашої їжі в будь-яких умовах. Цей термос виконаний з міцної нержавіючої сталі і має високоякісну вакуумну ізоляцію. Він здатний зберігати їжу гарячою до 10 годин і холодною до 24 годин. У комплекті з термосом йде елегантний неопреновий чохол зі зручною ручкою на липучці для транспортування.
Під час догляду за термосом рекомендується мити кришку вручну для кращого збереження, а неопреновий чохол можна просто промити водою з нейтральним мийним засобом.
Особливості:
- Здатний зберігати їжу гарячою до 10 годин і холодною до 24 годин.
- Подвійні стінки з нержавіючої сталі 18/8 і вакуумна система ізоляції.
- Герметична система закриття дає змогу уникнути протікання і проливання.
- Поставляється в комплекті з сумкою для транспортування.
- Не впливає на смак і аромат їжі, не утримує запахи.
- Підходить для алкогольних і цитрусових напоїв.
- Не містить BPA, фталатів, свинцю та інших шкідливих речовин.
Обслуговування:
- Рекомендується мити вручну з м'яким мийним засобом у теплій воді.
- Можна мити в посудомийній машині на верхній полиці.
- Після миття ретельно висушіть та зберігайте відкритим.
- Не можна використовувати в мікрохвильовій печі або заморожувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laken |
| Час збереження тепла | 10 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Харчовий |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 760 г |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 1 824 ₴

