




Магнітний орбітрек для дому Everfit Elliptical EFK-500
Everfit EFK-500 - це сучасний тренажер, створений для тих, хто прагне покращити фізичну форму, зміцнити здоров’я та підтримувати активний спосіб життя. Його магнітна система опору з 8 рівнями регулювання забезпечує плавну й безшумну роботу, дозволяючи адаптувати інтенсивність тренувань до ваших цілей. Маховик вагою 8 кг гарантує рівномірне навантаження, а довжина кроку 28 см створює комфортні умови для природного руху.
Особливості:
- Магнітна система навантаження має 8 рівнів опору, які легко регулюються вручну для підвищення або зниження інтенсивності тренувань.
- Маховик 8 кг, оптимальна вага для плавного руху та рівномірного навантаження на м’язи.
- Інтуїтивно зрозумілий дисплей для всіх вікових категорій користувачів.
- Вимірювання пульсу.
- Автономність - не потребує підключення до електромережі, що дозволяє розташувати тренажер у будь-якому зручному місці.
- Тримач для смартфона / планшета
Варіанти вправ на еліптичному тренажері:
- Стандартна ходьба: всі рухи схожі на подорож на звичайному велосипеді стоячи. Корпус тіла потрібно тримати прямо та не нахилиться вперед. Така вправа дозволяє рівномірно розподілити навантаження на м'язи.
- Ходьба назад: подібні заняття на орбітреці відмінно тренують сідничну зону. Корпус при цьому нахиляється вперед, коліна піднімаються трохи вище ніж при звичайній ходьбі.
- Рух з нахилом: руки фіксуються на поручні, тіло прогинається трохи вперед, ноги при цьому повинні бути максимально напружені, начебто намагаються продавити підлогу. У такому разі основне навантаження буде на сідниці.
- Ходьба в положенні сидячи: прямий корпус трохи відхиляється назад. Ноги пересуваються так, щоб стегна були паралельно покриттю підлоги, а гомілки - перпендикулярно. За поручні слід триматися витягнутими руками. Під час вправ таз має бути у зафіксованому положенні, як під час звичайної поїздки на велосипеді.
Рекомендації щодо використання:
З метою уникнення передчасного зносу або несправності, регулярно здійснюйте профілактичні перевірки тренажерів. Регулярно перевіряйте та змащуйте рухомі частини (напрямні, підшипники). Використовуйте спеціальні мастила для спортивного обладнання. Перевіряйте стан кріплень, болтів та інших деталей. У разі ослаблення – негайно затягніть їх. Для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, велотренажера, гребного тренажера, орбітреку використовуйте килимки під тренажер.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Everfit |
| Країна виробник | Китай |
| Автономна робота | Батарейки |
| Вага | 31 кг |
| Вага маховика | 8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна довжина кроку | 28 см |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Тримач для телефону |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Дистанція, Швидкість, Витрата калорій, Частота пульсу, Час |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Розміри | 1155 x 750 x 1580 мм |
- Ціна: 16 199 ₴





