




Астрономічний бінокль Celestron SkyMaster 20x80 | Для високоточного спостереження за небесними об'єктами та віддаленими цілями
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Celestron SkyMaster 20x80 - астрономічний бінокль із кратністю збільшення до 20х і великим об'єктивом 80 мм, що гарантує комфортне високоточне спостереження за небесними об'єктами та звичайними спостереженням за віддаленими цілями.
Оптика біноклів серії SkyMaster створює умови для роботи на великих відстанях навіть за недостатнього рівня освітленості. Зокрема завдяки лінзам BAK-4 з багатошаровим покриттям та високою здатністю світлопропускання, що створюють деталізоване виразне зображення об'єктів на мінімальній відстані фокусування 33 м.
Особливістю даної моделі є високі гумові наочники типу Fold-Down (складані), що нівелюють вплив бічних засвітів. Міцний корпус бінокля із гумовим покриттям гарантує комфортне використання і надійний захист від ударів та зовнішніх подразників. Також варто відзначити високі гумові наочники типу Fold-Down, які нівелюють вплив бічних засвітів.
Інтегрований кронштейн для кріплення на штатив забезпечує безпечне встанволення приладу на штатив і стійке балансування навіть за несприятливих умов тактичного середовища.
Бінокль Celestron SkyMaster 20x80 призначений як для здійснення астрономічних спостережень, так і для інших видів спостережень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celestron |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Призначення | Астрономічний |
| Тип кратності | Фіксована |
| Мінімальна кратність | 20 х |
| Максимальна кратність | 20 х |
| Діаметр об'єктиву | 80 мм |
| Матеріал корпусу | Гума, Прогумований пластик, Полікарбонат |
| Колір | Чорний |
| Водостійкість | Ні |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 254 мм |
| Висота | 91 мм |
| Вага | 2.126 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кутове поле зору | 3.7° |
| Поле зору на 1000 м | 65 м |
| Мінімальна відстань фокусування | 33 м |
| Віддалення вихідної зіниці | 17 мм |
| Фактор сутінків | 40 |
| Регулювання міжзіничної відстані | 60-70 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Оптична конструкція | Porro |
| Призми | BAK-4 |
| Лінзи | З багатошаровим просвітленням всіх оптичних елементів |
| Фокусування | Центральним колесом |
| Начники | Складані |
| Захист корпусу | Вологозахист, ударостійкість |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світлосила | 16 |
| Комплектація | Бінокль, м'яка якісна сумка для зберігання і транспортування, ремінь для сумки, захисні кришки для окулярів, захисні кришки для об'єктивів |
| Додатково | Різьба для кріплення штативного адаптеру |
| Діаметр вихідної зіниці | 4 мм |
- Ціна: 16 800 ₴


