-15%








Крісло 2 в 1 Norfin Lieksa | Комфортне крісло трансформер збільшеного розміру для відпочинку на природі, дачі чи в поході
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло складане 2 в 1, збільшеного розміру, максимально комфортне. Якість-преміум. Крісло складається з двох частин: крісло складане й об'ємний м'який чохол для підвищеного комфорту. М'яке сидіння і спинка мають спеціальну форму, завдяки чому знижується навантаження на тіло та забезпечується максимальний комфорт і відпочинок. Міцна конструкція, пластикові фіксатори на ніжках роблять це крісло максимально стійким і зручним. Збоку є невеликий органайзер, що складається з декількох кишень. Комплектується сумкою-чохлом для зручності транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Norfin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Ширина стільця | 770 мм |
| Глибина стільця | 590 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 970 мм |
| Вага | 7.3 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 4 069 ₴

