




Туристичний рюкзак Tramp Expedition UTRP-055 (Navy), 75 л | Зручний і місткий наплічник для пішого та гірського туризму
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристичний рюкзак Tramp Expedition 75 л - це надійний вибір для тих, хто планує тривалі походи, гірські сходження або багатоденні подорожі з повним спорядженням. Завдяки великому об’єму та продуманій конструкції він дозволяє зручно розмістити все необхідне й зберігати порядок навіть у складних умовах. Tramp Expedition UTRP-055 - це оптимальне поєднання місткості, комфорту та витривалості для серйозних туристичних маршрутів.
Особливості:
- Підвісна система дозволяє регулювати рюкзак під різний зріст.
- Міцний і легкий алюмінієвий каркас перерозподіляє навантаження з плечей і хребта на пояс на стегнах.
- Спинка рюкзака має ергономічну систему подушок з вентиляційними каналами, комфортно та щільно сидить на спині та забезпечує потрібну вентиляцію.
- Щільний та м'який знімний анатомічний пояс з двома кишенями та довгим ременем.
- Регульовані по висоті широкі та м'які анатомічні лямки із регульованою грудною стяжкою, яка обладнана свистком та еластичною резинкою.
- Додатково на лямках розміщені петлі та пластикові кільця для закріплення речей.
- Знімний клапан регулюється по висоті, має зовнішню кишеню на блискавці. Вгорі клапана розміщено 4 петлі для кріплення речей.
- Відділення та петля для кріплення питної системи, вихід для шланга з основного відсіку.
- Додатковий бічний вхід на блискавці для швидкого доступу до основного відділу рюкзака.
- Передня сітчаста кишеня.
- Бічні кишені на блискавках.
- Бічні компресійні стяжки для зовнішнього кріплення речей до бокових стінок рюкзака.
- Дві глибокі бічні еластичні сітчасті кишені.
- Дві компресійні стяжки на фастексах для зовнішнього кріплення додаткового вантажу до нижньої частини рюкзака.
- Дві пари петель та резинок для зовнішнього кріплення трекінгових палиць або льодорубів.
- Внутрішня горизонтальна перегородка на блискавці, яка при бажанні дозволяє відокремити нижню частину рюкзака від основного відділу. Нижня частина рюкзака має окремий вхід на блискавці.
- Посилене дно.
- Вбудований чохол від дощу та бруду (rain-cover), що знаходиться зовні в спеціальній кишені на дні рюкзака.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 75 л |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Вентиляція спини | Піна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Стать | Унісекс |
| Кількість лямок | 2 |
| Вага | 1950 г |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Особливості рюкзака | Поясний ремінь, Бічний вхід, Верхній клапан, Регульований клапан, Кріплення для льодоруба, Накидка від дощу, Перегородка в основному відділенні, Висновок питної системи, Анатомічна конструкція, Кріплення для трекінгових палиць, Посилене дно, Регульована спина, Бічна стяжка, Грудна стяжка |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Глибина | 23 см |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 85 см |
| Матеріал | Ріпстоп |
- Ціна: 4 984 ₴






