




Туристичний рюкзак Tramp Trek UTRP-057 (Olive), 40 л | Функціональний наплічник для трекінгу, походів і багатоденних подорожей
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tramp Trek 40 - функціональний туристичний рюкзак для трекінгу, походів і багатоденних подорожей. Оптимальний об'єм 40 л, продумана ергономіка та надійні матеріали забезпечують комфорт навіть у разі тривалого носіння.
Особливості:
- Спинка рюкзака являє собою вентильовану підвісну систему, що комфортно та щільно сидить на спині та забезпечує максимальну циркуляцію повітря.
- Міцний і легкий каркас перерозподіляє навантаження з плечей і хребта на пояс на стегнах.
- Щільний і м'який анатомічний пояс із двома кишенями та довгим ременем.
- Регульовані за висотою широкі та м'які анатомічні лямки з регульованою грудною стяжкою, обладнаною свистком та еластичною гумкою.
- Додатково на лямках розміщені петлі та пластикові кільця для закріплення речей.
- Знімний клапан регулюється за висотою, має зовнішню кишеню на блискавці.
- Відділення та петля для кріплення питної системи, вихід для шланга з основного відсіку.
- Передня кишеня.
- Бічні компресійні стяжки для зовнішнього кріплення речей до бічних стінок рюкзака.
- Дві глибокі бічні еластичні сітчасті кишені.
- Дві компресійні стяжки на фастексах для зовнішнього кріплення додаткового вантажу до нижньої частини рюкзака.
- Дві пари петель і гумок для зовнішнього кріплення трекінгових палиць або льодорубів.
- Внутрішня горизонтальна перегородка на блискавці, що дає змогу за бажання відокремити нижню частину рюкзака від основного відділу. Нижня частина рюкзака має окремий вхід на змійці.
- Посилене дно.
- Вбудований чохол від дощу та бруду (rain-cover), що розміщений зовні в спеціальній кишені на дні рюкзака.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 40 л |
| Вікова група | Для дорослих |
| Стать | Унісекс |
| Кількість лямок | 2 |
| Вага | 1430 г |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Особливості рюкзака | Поясний ремінь, Верхній клапан, Регульований клапан, Кріплення для льодоруба, Накидка від дощу, Висновок питної системи, Анатомічна конструкція, Кріплення для трекінгових палиць, Посилене дно, Грудна стяжка |
| Колір | Оливковий |
| Стан | Новий |
| Глибина | 25 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 68 см |
| Матеріал | Ріпстоп |
- Ціна: 3 560 ₴






