




Туристичний рюкзак Tramp Hike UTRP-058 (Black), 30 л | Функціональний наплічник для одноденних походів та трекінгу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tramp Hike 30 - функціональний туристичний рюкзак об'ємом 30 л, призначений для одноденних походів, трекінгу та активного відпочинку.
Особливості:
- Спинка рюкзака обладнана подушками з вентиляційним каналом, зручно та щільно сидить на спині та забезпечує потрібну вентиляцію. Без можливості регулювання.
- М'який пояс із двома сітчастими кишенями та довгим ременем.
- Регульовані за висотою м'які анатомічні лямки з регульованою грудною стяжкою, обладнаною свистком та еластичною гумкою.
- Додатково на лямках розміщені петлі та пластикові кільця для закріплення речей.
- Клапан пришивний, має зовнішню кишеню на блискавці.
- Відділення та петля для кріплення питної системи, вихід для шланга з основного відсіку.
- Передня кишеня.
- Бічні компресійні стяжки для зовнішнього кріплення речей до бічних стінок рюкзака.
- Дві глибокі бічні еластичні сітчасті кишені.
- Дві пари петель і гумок для зовнішнього кріплення трекінгових палиць або льодорубів.
- Посилене дно.
- Вбудований чохол від дощу та бруду (rain-cover), що розміщений зовні в спеціальній кишені на дні рюкзака.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 30 л |
| Вентиляція спини | Піна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Стать | Унісекс |
| Кількість лямок | 2 |
| Вага | 1040 г |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Особливості рюкзака | Поясний ремінь, Верхній клапан, Кріплення для льодоруба, Накидка від дощу, Висновок питної системи, Кріплення для трекінгових палиць, Посилене дно, Бічна стяжка, Грудна стяжка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Глибина | 22 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 62 см |
| Матеріал | Ріпстоп |
- Ціна: 2 581 ₴






