




Рюкзак Tribe Urban T-IC-0022 (Olive), 25 л | Універсальний наплічник для міста та активного відпочинку з відділенням для ноутбуку
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Tribe Urban 25 л - універсальний рюкзак для міста та активного відпочинку, що поєднує функціональність і комфорт. Підійде для роботи, навчання, подорожей і пригод. Основне відділення містить усі необхідні речі, а відділення для ноутбука також може використовуватися під питну систему. Передбачений спеціальний кріплення і вихід для трубки, що робить рюкзак зручним для трекінгу або велопоїздок.
Продумана організація містить передню кишеню на блискавці, сітчастий органайзер із карабіном для ключів і зовнішню сітчасту кишеню для швидкого доступу до речей. Бічні кишені та стяжки дають змогу зафіксувати спорядження. Ущільнена спинка, м'які регульовані лямки, грудна стяжка зі свистком і знімний поясний резинкавер забезпечують комфорт. Міцні матеріали Ripstop і YKK фурнітура гарантують довговічність і надійність у використанні.
Особливості:
- основне відділення на блискавці
- відділення для ноутбука (до 16 дюймів) або питної системи
- кріплення для питної системи та вихід для трубки
- містка передня кишеня на блискавці
- сітчаста кишеня-органайзер на блискавці, карабін для ключів
- передня сітчаста кишеня
- кріплення та петлі для палиць
- бічні сітчасті кишені та фіксувальні стяжки
- посилене дно
- ущільнена спинка
- зручні ущільнені регульовані лямки
- грудна стяжка зі свистком
- тонкий поясний ремінь (знімний)
- резинкавер у комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення рюкзака | Трекінговий |
| Об`єм | 25 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Кількість лямок | 2 |
| Вага | 690 г |
| Колір | Оливковий |
| Стан | Новий |
| Глибина | 19 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 44 см |
| Матеріал | Ріпстоп |
- Ціна: 1 424 ₴




