




Рюкзак Tribe Daily T-IC-0021 (Grey), 22 л | Універсальний наплічник для міста, роботи та нащодень з відділенням для ноутбука
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Tribe Daily 22 л - універсальний рюкзак для міста, роботи та щоденних справ. Поєднує комфорт, продуману організацію і зносостійкі матеріали. Основне відділення на блискавці вміщує повсякденні речі, а окреме відділення для ноутбука до 16" забезпечує безпечне транспортування техніки. Попереду розташоване відділення із сітчастим органайзером і карабіном для ключів - для зручного зберігання дрібниць.
Бічні кишені підійдуть для пляшки або аксесуарів, а стяжки допоможуть зафіксувати вміст. Посилене дно підвищує зносостійкість, а ущільнена спинка та м'які регульовані лямки забезпечують комфорт навіть у разі щоденного використання. Матеріали 210D Ripstop і 600D Polyester з PU-покриттям захищають від зносу та вологи, а фурнітура YKK гарантує надійність у деталях.
Особливості:
- основне відділення на блискавці
- містка передня кишеня на блискавці
- сітчаста кишеня-органайзер, карабін для ключів
- відділення для ноутбука (до 16 дюймів)
- бічні кишені та фіксувальні стяжки
- посилене дно
- зручні ущільнені регульовані лямки
- ущільнена спинка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 22 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Кількість лямок | 2 |
| Вага | 400 г |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Глибина | 17 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 43 см |
| Матеріал | Ріпстоп |
- Ціна: 979 ₴


