




Універсальний міський рюкзак Tramp TRP-022 City (Red), 22 л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний міський рюкзак.
Особливості:
- Анатомична вентильована спина
- Органайзер
- Зйомний поясний ремінь
- Бокові кишені з сітки
- Блискавки YKK
- Фурнітура Duraflex
Догляд.
Не треба прати рюкзак, використовувати будь-які мийні засоби або віддавати його в хімчистку. Для видалення бруду використовуйте тканину змочену водою, після чого ретельно просушіть рюкзак. Забороняється прасувати та сушити рюкзак на батареї!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 515 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 49 см |
| Глибина | 20 см |
| Кишені | Бічні |
| Матеріал | Ріпстоп |
| Об`єм | 22 л |
| Особливості | Вентиляція спини, Пояс на стегнах, Анатомічна конструкція |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 35 см |
- Ціна: 1 324 ₴






