




Палиці для скандинавської ходьби Vipole Vario Top-Click Lady Flower (S1552)
Vipole Vario Lady Top-Click — професійні палиці для скандинавської ходьби зі зменшеним ремінцем-рукавичкою, адаптованим під жіночий розмір руки. Алюмінієвий сплав 7075-Т6-F65, з якого виготовлені секції, має поєднання легкості та міцності, недоступне для інших матеріалів. Асиметричні ремені-рукавички з повітропроникного, гіпоалергенного неопрену зі шкіряними вставками ідеально фіксують руку, даючи змогу відштовхуватися, не стискаючи ручку палиці. За потреби можна швидко звільнити руку від палиці, завдяки системі швидкого відстібання ремінця Top-Click. Внутрішній затискач TwistLock дає змогу встановити необхідну довжину, відповідну зросту, і надійно зафіксувати телескопічні секції палиці. Наконечник із карбіду вольфраму має високу твердість і характеризується великою стійкістю на зношування. Всі ці характеристики необхідні для постановки правильної техніки скандинавської ходьби.
Компанія Vipole розташована в муніципалітеті Пові-дель-Граппа (провінція Віченца, Північна Італія). Тут відбувається розроблення, виробництво та збирання всієї продукції. Компанія має патенти та впроваджує власні винаходи. Виробник зробив ставку на дрібносерійне виробництво: кожна партія продукції виробляється під замовлення, кожна трекінгова палиця збирається вручну, починаючи з колекції 2015 року кожної палиці присвоюється індивідуальний серійний номер. Отже, компанія контролює весь виробничий процес і гарантує високу якість кожної одиниці продукції.
З 2016 року компанія Vipole є офіційним партнером Італійської Школи Скандинавської Ходьби (SINW), що об'єднує понад 500 000 спортсменів і шанувальників скандинавської ходьби всією Італії. Pino Dellasega, засновник і президент SINW, тестує всі нові моделі палиць Vipole.
TwistLock — внутрішня цангова система фіксації секцій телескопічної палиці. Така система забезпечує надійнішу фіксацію секцій щодо один одного. Як у транспортному, так і в робочому положенні TwistLock не має зовнішніх витичних деталей, які могли б зачепитися за одяг, або за інші предмети під час руху. Відповідно таке кріплення практично неможливо пошкодити під час ходьби.
Система швидкого відстібання ременя Top-Click являє собою спеціальної форми фастекс із верхньою кнопкою, який дає змогу миттєво звільнити руку з ременем-рукавичкою від палиці, і так само швидко пристебнути ремінь назад. Досить просто натиснути на кнопку, для чого потрібно лише великий палець руки. Такий же просто ремінь-рукавичка пристібається назад. Ремінь-рукавичка щільно фіксується на руці під час ходьби, і процес повного зняття ременя з руки, зазвичай, може зайняти якийсь час. Використовуючи систему Top-Click, можна миттєво звільнити руку, не знімаючи ременя-рукавички, що дуже зручно, коли, наприклад, необхідно терміново відповісти телефоном, дістати ключі з кишені тощо.
Alu 7075-T6-F56 (сплав Al-Zn-Mg-Cu) — дуже міцний і водночас дуже легкий сплав, який широко використовується в літакобудуванні й автомобілебудуванні. За міцністю, що досягається на одиницю маси, Alu 7075-T6-F56 перевершує високоміцну сталь і сплави титану. Крім того, цей сплав характеризується гарною еластичністю і стійкістю до корозії. Саме сукупність цих характеристик дає змогу визнати Alu 7075-T6-F56 найкращим матеріалом для виробництва трекінгових палиць і палиць для скандинавської ходьби.
Технологія Thin Shaft дає змогу без шкоди для міцності виробляти палиці для скандинавської ходьби зі зменшеним діаметром секцій (16-14 мм замість звичних 18-16 мм). Це досягається завдяки використанню сучасних матеріалів (Alu 7075 T6 F56 і 100% HM Carbon). Такі трекінгові палиці краще збалансовані, менше розгойдуються під час ходьби, мають малий опір вітру та водночас забезпечують економію у вазі до 15%.
Printing Technology — запатентована технологія цифрового друку на поверхні алюмінієвих і карбонових палиць дає змогу наносити зображення високої якості з роздільною здатністю 2880 DPI. Технологія ґрунтується на використанні чорнила на 100%, що складаються з натуральних природних барвників, які не містять токсичних речовин. Техніка друку дає змогу наносити основний малюнок під верхній прозорий шар фарби. Отже, нанесений малюнок надійно захищений від механічних пошкоджень і блякнення під дією ультрафіолету. Зображення залишається чітким і яскравим упродовж багатьох років.
Quad Basket System — дає змогу використовувати палиці впродовж 4 сезонів для ходьби будь-якою поверхнею (від асфальту порід до снігу, що свіжовипав). Виробник пропонує на вибір 4 кільця різного діаметра: 32 мм для твердого ґрунту, 54 мм для ґрунту середньої твердості, 88 мм для м'якого ґрунту, 120 мм для снігу. Нарізне з'єднання дає змогу швидко змінити кільця залежно від умов походу.
Deluxe Pack — нове, зручніше та показніше паковання трекінгових палиць Vipole, яке складається з картонної коробки, у яку укладені кільця та міцний нейлоновий чохол із поліуретановим покриттям для транспортування. Трекінгові палиці прикріплені до коробки парою сполучних скоб, які можна надалі використовувати для з'єднання та зберігання палиць парою.
Характеристики:
- Тип: телескопічні, ультралегкі
- Призначення: скандинавська ходьба
- Кількість секцій: 2
- Матеріал: алюмінієвий сплав Alu 7075-T6-F56 (нижня секція анодована)
- Ручка: пресований корок/пластик
- Ремінь: асиметричний, повітропроникний гіпоалергенний із неопрену із системою швидкого відстібання
- Наконечник: карбід вольфраму
Конструктивні особливості:
- Система фіксації: Twist Lock (внутрішній цанговий затискач)
- Система швидкого відстібання ременя Top-Click
- Асиметричний ремінець-рукавичка для правої та лівої руки адаптований під жіночий розмір руки (розмір S)
- Система швидкої зміни кілець Quad Basket System
- Технологія нанесення стійкого до стирання зображення високої роздільної здатності
- Гумові захисні ковпачки спеціальної форми дають змогу використовувати палицю для руху рівним асфальто-бетонним покриттям
- Захисний чохол із міцного матеріалу Nylon 600D PU (нейлон зі щільністю 600D і поліуретанове просочення, стійке до стирання й захищає від проникнення вологи)
Комплектація:
- Палиця, шт.: 2
- Знімний ремінець-рукавичка зі спеціальним фастексом системи Top-Click, шт.: 2
- Знімне трекінгове кільце з морозостійкого пластику (32 мм), шт.: 2
- Гумовий захисний ковпачок-човник, шт.: 2
- Чохол для транспортування, шт.: 1
Габарити та вага:
- Мінімальна довжина в складеному стані, см: 92
- Максимальна довжина в робочому стані, см: 130
- Діаметр секцій, мм: 16/14
- Маса (одної палиці), г: 223
Скандинавська ходьба (Nordic Walking) — це сучасний вигляд фітнесу, висока ефективність якого підтверджена безліччю медичних досліджень. Така ходьба дає змогу тримати в тонусі до 90% м'язів тіла, покращує поставу, координацію рухів, сприяє кращій роботі серцево-судинної та дихальної системи. Основним і необхідним спорядженням є палиці для скандинавської ходьби. За допомогою палиць виконується певний комплекс вправ і знімається небажане навантаження на колінні суглоби під час ходьби. Саме за цим підходять тільки спеціальні палиці, точно відрегульовані за висотою, що мають спеціальний відстібний ремінь для фіксації руки, особливу форму ручки, твердосплавний гострий наконечник і скошені гумові ковпачки для руху по асфальто-бетонним поверхням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipole |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.22 |
| Вид | Ультралегкі |
| Габаритні розміри, мм | 920-1300 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Асиметрична ремінець-рукавичка для правої і лівої руки адаптований під жіночий розмір руки (розмір S) |
| Максимальна довжина, мм | 1300 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав Alu 7075-T6-F56 |
| Механізм регулювання висоти | Twist Lock |
| Мінімальна довжина, мм | 920 |
| Призначення | Для скандинавської ходьби |
| Система фіксації | Twist Lock |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип | Трекінгові палиці |
| Колір | Бузковий |
- Ціна: 1 812 ₴



