

Розкладне туристичне крісло Pinguin Director Chair (Green)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Pinguin Director Chair – дуже легке та міцне складне крісло для кемпінгу. Міцний каркас з алюмінієвих трубок (29 х 15 мм) забезпечує невелику вагу, а тканини з поліестеру з високою міцністю витримують навантаження до 120 кг.
Для максимальної зручності передбачені підлокітники з тканинними манжетами.
Крісло Pinguin Director – відмінний варіант для автокемпінгу та риболовлі, воно з легкістю поміщається у багажник автомобіля. При необхідності його можна скласти легко в одну площину до 8 мм за шириною.
Особливості:
- Може витримувати вагу до 120 кг.
- Швидко розкладається та складається.
- Тканина з підлокітників знімається.
- Спинка та сидіння виготовлене з міцної тканини поліестер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Вага | 2.55 кг |
| Висота сидіння стільця | 410 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 770 мм |
| Глибина стільця | 540 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 600 мм |
- Ціна: 3 560 ₴

