




Розкладне туристичне крісло Pinguin Fisher Chair (Green)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладне крісло для риболовлі Pinguin Fisher Chair також підійде для комфортного відпочинку на природі, в кемпінгу або для дачі. Легке і компактне крісло, з підлокітниками та підставкою для напоїв подарує комфорт під час відпочинку на природі.
Стілець Fisher складається із системи сталевих труб діаметром 16 мм з'єднаних між собою, так що його можна скласти в циліндричний транспортний контейнер. Сидіння виготовлене з поліестеру та витримує вагу до 120 кг.
Особливості:
- Може витримувати вагу до 120 кг.
- Швидко розкладається та складається.
- Широкі підлокітники, які мають сітчасту підставку під стакан та пляшку.
- Спинка та сидіння виготовлене з міцної тканини поліестер.
- Зручно складається в чохол для транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота сидіння стільця | 340 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 870 мм |
| Глибина стільця | 540 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 820 мм |
- Ціна: 1 557 ₴






