




Микроскоп детский Bresser Junior 40x-640x Orange (8851301)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Bresser Junior 40x-640x (Base) є сучасним мікроскопом для дитячого розвитку. Мікроскоп має револьверну голівку з трьома об'єктивами, що дають у комплексі із зум-окуляром збільшення до 640х. У базовій комплектації мікроскоп має батареї, що дозволяють їм користуватися незалежно від того, чи є поруч джерело живлення.
Німецька компанія Bresser представляє широкий асортимент лабораторної оптики, призначеної для користувачів різного віку та навичок, починаючи від найменших і закінчуючи професійними лаборантами медичних та виробничих лабораторій.
Абсолютно нова модель дитячого мікроскопа Bresser Junior 40x-640x (Base) має привабливий зовнішній вигляд та ергономічний легкий корпус із міцного пластику. Окуляр оснащений м'яким гумовим наочником, завдяки чому унеможливлюється травмування очей при необережному русі. Мікроскоп поставляється в красивій упаковці.
Збільшення мікроскопа формується трьома об'єктивами, зум-окуляром і сягає 640 крат. Рекомендується почати спостереження з об'єктива мінімальної кратності, встановивши зум-окуляр на мінімальну кратність. таким чином буде досягнуто кращої якості зображення. При необхідності - міняйте об'єктиви та положення зум-окуляра, домагаючись більшого збільшення.
Підсвічування препарату здійснюється світлодіодним освітлювачем, що забезпечує достатню яскравість і більш правильне перенесення кольорів. Для живлення підсвічування надовго вистачає три батарейки типу АА, що не обмежує використання мікроскопа в польових умовах.
Монокулярна насадка нахилена під кутом 45º, що відповідає більш природному положенню під час спостереження. Діафрагма з різними отворами дозволяє направити потрібну кількість світла на зразок. залежно від об'єктива, що використовується.
Характеристики:
- Тип: оптичні
- Клас: біологічні
- Призначення: дитячий
- Збільшення мікроскопа: 40х - 640x
- Збільшення окуляра: 10х-16х
- Кількість об'єктивів: 3
- Збільшення об'єктиву: 4х, 10х, 40х
- Підсвічування: світлодіодна (проходить світлом)
- Фокусування: груба
- Предметний столик: рухомий, з препаратоутримувачами
- Нахил: 45º
- Голівка: монокулярна
- Живлення: батарейки
Комплектація:
- Мікроскоп: пластиковий корпус
- Об'єктиви: 3 шт.
- Зум-окуляр: 1 шт
- Елементи живлення: 3 х АА 1.5V LR6
- Гумовий наглазник
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 220 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 155 мм |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.4 кг |
| Вес (кг) | 0.4 |
| Габаритные размеры, мм | 100*155*220 |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Гарантия | 2 года |
| Зум, крат | 1-1.6 |
| Классификация | Биологический |
| Назначение | Микроскоп обучающий, детский |
| Насадка микроскопа | Монокулярная (наклон на 45º) |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Подсветка | Светодиодная |
| Предметный столик | Подвижный, с зажимами |
| Страна производителя | Германия |
| Тип | Оптический |
| Тип головки | Монокулярная |
| Тип микроскопа | Оптический |
| Тип подсветки | Проходящим светом |
| Тип фокусировки | Грубая |
| Увеличение объективов, крат | 4, 10 , 40 |
| Увеличение окуляра, крат | 10, 16 |
| Увеличение, крат | 40-640 |
| Фокусировка | Грубая |
| Форм-фактор | Портативный |
- Цена: 2 199 ₴



