




Термос Tramp Soft Touch 1 л Помаранчевий (TRC-109-orange)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Питний термос серії Soft Touch об'ємом 1 л з новим захисним анти-ковзним гумовим Soft-Touch покриттям. Гумове напилення не дає термосу висковзнути з рук та забезпечує додатковий захист від холоду. В комплекті є додаткова пластикова піала. Довго утримує температуру, як горячих, так і холодних напоїв. Новий яскравий дизайн і форма.
Характеристики:
- Об'єм: 1.0 л
- Матеріал: нержавіюча сталь марки 18/8 з Soft - Touch гумовим покриттям
- Тип корку: глухий з каналами для наливу
Параметри:
- Висота - 27,5 см
- Діаметр - 9 см
- Вага - 527 г
- Температурний режим - зберігання тепла через 24 години 58°C
Особливості:
- вкритий спеціальним анти-ковзним гумовим покриттям, термос зручно тримати навіть мокрими руками на морозі
- комплектується глухих корком з каналами для наливання в напівзакритому стані, що дозволяє довше зберігати тепло
- широке горло сприяє зручному миттю термоса
- в комплекті додаткова пластиковая піала

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Страна производитель | Китай |
| Время сохранения тепла | 12 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество чашек | 2 |
| Материал колбы | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса термоса | Нержавеющая сталь |
| Объем | 1 мл |
| Ручка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип термоса | Питьевой |
| Цвет | Оранжевый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Тип | Термос |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 527 г |
| Высота | 275 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Ширина горлышка | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Объём, л | 1 |
| Особенности | Не скользит в руках, Сохранение тепла через 24 часа 58°C |
| Страна регистрации бренда | Эстония |
- Цена: 988 ₴

