




Сейф взломостойкий Griffon HG.28.E Blue
Зламостійкі сейфи TM Griffon серії HG відповідають вимогам взломостойкості 0 класу і мають товщину захисного шару-25 мм. Ключова особливість сейфів серії HG – наповненість їх стінок фортифікаційною бетоном, що дозволяє багаторазово збільшити ступінь безпеки і підвищити рівень захищеності від можливого злому.
|
Торгова марка |
Griffon |
|
Тип сейфа |
зламостійкий |
|
Зовнішні розміри, мм (В/Ш/Г) |
282 мм/350 мм/274 мм |
|
Внутрішні розміри, мм (В/Ш/Г) |
231 мм/301 мм/192 мм |
|
Маса, кг |
40 |
|
Об'єм, л |
14 |
|
Товщина металу дверей, мм |
14 |
|
Товщина захисного шару, мм |
25 |
|
Система замикання |
ригельна система (2 хромованих активних ригелі, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм) |
|
Тип замку |
електронний кодовий GRIFFON (Україна) |
|
Тип покриття |
порошкове покриття |
|
Колір |
синій |
|
Полиці |
1 |
|
Доповнення |
анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги та стіни |
|
Гарантія на товар |
5 років |
|
Гарантія на замок |
1 рік |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Griffon |
| Страна производитель | Украина |
| Взломостойкость | 0 класс |
| Наличие трейзера | Нет |
| Тип замка | Электронный кодовый |
| Толщина двери | 14 мм |
| Толщина стенок | 25 мм |
| Цвет | Синий |
| Общие | |
| Вес | 40 кг |
| Внутренний объем | 14 л |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок | 1 шт |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 282 мм |
| Внешняя глубина | 274 мм |
| Внешняя ширина | 350 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя высота | 231 мм |
| Внутренняя глубина | 192 мм |
| Внутренняя ширина | 301 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Масса, кг | 40 |
| Объём, л | 14 |
| Состояние | Новое |
- Цена: 15 854 ₴

