




Бинокль Konus Next-2 10x25
Konus Next-2 10x25 – компактний бінокль, призначений для подорожей без нічого. Серія Next-2 має покращену оптичну частину бінокля, надійність корпусу та його механіку. Незважаючи на підвищення якості, цінова політика цієї моделі залишилася, як і раніше, в бюджетному сегменті.
Корпус бінокля виготовлений з металевого сплаву за схемою Roof, покритий м'яким гумовим покриттям з ребристою текстурою, що запобігає ковзанню.
Механізм фокусування прихований під центральним шарніром, що робить його більш надійним та довговічним.
Багатошарове покриття покриття оптики бінокля представлене напиленням зеленого кольору на об'єктивах і блакитно-бірюзового кольору на окулярах.
Бінокль поставляється в комплекті з м'яким чохлом із можливістю кріплення на пояс. Наш ремінець закріплений на корпусі і має можливість зняття при його непотрібності.
Технічні характеристики:
- Збільшення: 10x
- Діаметр об'єктива: 25 мм
- Поле зору 1000 м: 101 м
- Кутове поле зору: 5.8 º
- Мінімальна відстань фокусування: 3 м
- Корекція діоптрій: +5/-5
- Діаметр вихідної зіниці: 2.5 мм
- Винос зіниці: 10 мм
- Фактор сутінків: 15.8
- Світлосила: 6.25
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: призма Roof
- Лінзи: з багатошаровим покриттям, що просвітлює (Multi-Coated)
- Призми: BK7
- Корпус: полікарбонат із протиковзким гумовим покриттям
- Фокусування: центральним колесом
- Міжзоркова відстань: 41-78 мм
- Наочники: такі, що складаються Fold Down
- Оптичні труби компактно складаються в центральному положенні
Габарити:
- Розміри бінокля: 117 x 75 x 50 мм
- Вага бінокля: 300 г
- Розмір упаковки: 125 x 92 x 63 мм
- Вага в упаковці: 360 г
Комплектація:
- Бінокль
- Наш ремінь для бінокля
- Чохол
- Серветка для протирання оптики
- Інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONUS |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.3 кг |
| Водостойкость | Нет |
| Высота | 50 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр объектива | 25 мм |
| Длина | 117 мм |
| Максимальная кратность | 10 х |
| Материал корпуса | Резина, Поликарбонат |
| Минимальная кратность | 10 х |
| Назначение | Общего назначения |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 75 мм |
- Цена: 1 040 ₴


