

Лазерный дальномер Сова A1-2000
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний далекомір Сова A1-2000 (80019) - бюджетний суперкомпактний лазерний далекомір високої якості. За рахунок можливості вимірювати відстань до 2000 м стає абсолютним лідером зі співвідношення ціни та якості на ринку України.
Режими:
- Вимірювання дистанції
- Вимірювання висоти
- Вимірювання кута
- Вимірювання швидкості
Характеристики:
- Оптичне збільшення: 7х
- Діаметр об'єктува: 28 мм
- Дальність виміру: 5-2000 м
- Похибка: ±0,5 м
- Довжина хвилі: 905 нм
- Поле видимості: 126 м / на 100 м
- Розмір вихідного окуляра: 3,7 мм
- Світлосила: 13,63
- Виносна точка окуляра: 12 мм
- Довжина хвилі: 905 нм
- Просвітлення: мульти
- Захист: водостійкий
- Габарити: 110 х 76 х 38 мм
- Вага: 216 г
- Тип ел. живлення: 2хААА
- Матеріал корпусу: полімер
- Колір: графіт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СОВА |
| Страна производитель | Китай |
| Класс лазера | Класс 1 |
| Лазерный диод | 905 нм |
| Максимальная дальность измерений | 2000 м |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Минимальная дальность измерений | 5 м |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Состояние | Новое |
| Точность измерения +/- | 5 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 216 г |
| Высота | 38 мм |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Дополнительные функции | |
| Дополнительные функции | Вычисление угла |
| Сложение/вычитание результатов измерения | Да |
| Питание | |
| Количество батареек | 2 шт |
| Тип батарейки | ААА |
- Цена: 8 970 ₴

