




Сейф взломостойкий Griffon H.26.E.SL
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сейфи серії Н сертифіковані в Польщі в Інституті Точної Механіки (IMP) по I класу опору до зламу по EN 1143-1 і мають захисний шар корпусу - фортифікаційний бетон товщиною 25 мм, і металеві двері товщиною 14 мм.
Дана конструкція дозволяє в багато разів збільшити ступінь безпеки і підвищити рівень захищеності від можливого зламу. Сейф H.26.E.SL укомплектованый сертифыкованим сейфовим замком замком SMARTLOCK.
Характеристики:
- Бренд: Griffon (виробник Паритет-К, Україна)
- Гарантія на конструкцію: 5 років
- Гарантія на замок: 1 рік
- Тип сейфа: зламостійкий
- Зовнішні розміри (ВхШхГ): 260 х 350 х 274 мм
- Внутрішні розміри (ВхШхГ): 213 х 301 х 192 мм
- Вага: 37 кг
- Об'єм: 12 л
- Полиці: 1
- Тип замка: електронний кодовий сейфовий замок SmartLock (Італія), сертифікат класу VDS 2
- Система замикання: ригельна система (2 хромованих активних ригелі, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм)
- Товщина лицьової панелі: 14 мм
- Товщина захисного шару корпусу: 25 мм
- Тип покриття: порошкове
- Колір: сірий (RAL 7040, RAL 7035)
- Доповнення: анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги та стіни
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Griffon |
| Страна производитель | Украина |
| Взломостойкость | 1 класс |
| Наличие трейзера | Нет |
| Тип замка | Электронный кодовый |
| Толщина двери | 14 мм |
| Цвет | Серый |
| Общие | |
| Вес | 37 кг |
| Внутренний объем | 12 л |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок | 1 шт |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 260 мм |
| Внешняя глубина | 274 мм |
| Внешняя ширина | 350 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя высота | 213 мм |
| Внутренняя глубина | 192 мм |
| Внутренняя ширина | 301 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Тип защиты | Взломостойкий |
| Толщина защитного слоя | 25 мм |
- Цена: 17 820 ₴






