




Ніж розкладний SOG Flash AT (Civic Cyan)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
FLASH AT ніж розроблений для повсякденних користувачів, відрізняється швидким відкриттям за допомогою інноваційного двостороннього замку AT-XR від SOG і обтічної ергономічної конструкції ручки для поліпшеного захоплення і комфорту.
Особливості:
- Flash AT компактний і зручний в перенесенні, оснащений функціональним 3,5-дюймовим клинком з нержавіючої сталі D2, підданим кріогенній термообробці.
- Його потужний механізм блокування XR також має надійну вбудовану систему безпеки з фіксацією леза.
- Американська фірма SOG Specialty Knives & Tools відома у всьому світі.
- Вона займається виробництвом ножів і мультитулів найвищої якості. Ім'я компанії SOG є культовим, а продукція різноманітної та не схожою на будь-яку іншу.
Характеристики:
- Матеріал руків'я: GRN;
- Механізм відкриття: Assisted Thumb Stud;
- Механізм блокування: AT-XR;
- Форма леза: Partially Serrated;
- Твердість клинка, HRC: 58-60;
- Покриття клинка: Titanium Nitride.
- Матеріал клинка: сталь Cryo D2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sog |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага ножа | 127 г |
| Довжина у складеному стані | 11.9 см |
| Довжина ножа | 211 мм |
| Довжина рукоятки | 119 мм |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Призначення | Повсякденний |
| Особливості | Фліпер, Серрейтор для очищення луски |
| Поверхня | Титан |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 63 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Синій |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
- Ціна: 4 080 ₴







