




Ніж з фіксованим лезом SOG Aegis FX (Indigo/Acid)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SOG Aegis FX - зручний ніж із фіксованим лезом та текстурованою гумовою рукояттю. Ця модель особливо сподобається туристам, бушкрафтерам та мисливцям.
Особливості ножа Aegis FX:
- Лезо пряме класичної форми, стійке до корозії і надійно тримає заточування;
- Насічки на обусі, щоб не ковзав великий палець;
- Рукоятка з нековзкого матеріалу з рельєфною структурою;
- У комплекті формований чохол із кліпсою.
Характеристики SOG Aegis FX:
- Вага: 133 г;
- Довжина леза: 9,4 см;
- Загальна довжина: 22,4 см;
- Тип сталі: CRYO 4116 Krupp;
- Твердість: 58-60 HRC.
- Обробка Stonewash.
- Матеріал рукояті: GRN and Rubber.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sog |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага ножа | 133 г |
| Довжина ножа | 234 мм |
| Довжина рукоятки | 133 мм |
| Матеріал леза | 4116 Krupp |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Призначення | Тактичний |
| Поверхня | Стоунвош |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Синій |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 94 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
- Ціна: 4 510 ₴






