




Розкладний ніж SOG Centi II Satin (Black)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складані ножі Centi, створені для того, щоб носити їх куди завгодно, можна легко носити на будь-якому брелоку або шнурку. Centi II — це маленький і універсальний кишеньковий ніж, виготовлений із якісної неіржавкої сталі, який можна носити на кільці для ключів або ховати в кишені.
Особливості:
- Він має дизайн із замком і 2,1-дюймове лезо з неіржавкої сталі в простому дизайні.
- Цей мініатюрний інструмент тонший за більшість автомобільних ключів, але досить міцний для легких завдань різання.
- Повністю виготовлена з неіржавкої сталі конструкція робить цей інструмент надійним.
- Тримайте його біля себе весь час, і ви побачите, що він стане в пригоді для швидких повсякденних завдань.
Характеристики:
- Закрита довжина: 7,37 см
- Вага: 36,86 г
- Довжина леза: 5,33 см
- Механізм блокування: Lockback
- Тип краю: Прямий
- Тип леза: Нержавіюча сталь
- Форма леза: Пряма
- Твердість: Rc. 50-52
- Матеріал: Нержавіюча сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sog |
| Вага ножа | 37 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 8.2 см |
| Довжина ножа | 127 мм |
| Довжина рукоятки | 82 мм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Повсякденний |
| Поверхня | Сатин |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 50 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 60 мм |
| Товщина леза | 1 мм |
- Ціна: 807 ₴







