



Ліхтар налобний Black Diamond OnSight 375 (Graphite)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Розроблений після ретельних випробувань під час нічного лазіння по вапнякових стінах Мексики, налобний ліхтар Onsight - це наше спеціальне рішення для альпіністів, яким потрібен додатковий час для сходження після заходу сонця. Прагнення альпініста до простоти та міцності було закладено у всіх аспектах цього ліхтаря, від архітектури з однією кнопкою до повністю занурюваної водонепроникної конструкції зі ступенем захисту IP67.
Двопроменева конфігурація Onsight забезпечує два основних режими освітлення, яких альпіністи потребують найбільше. Основний режим лазіння був оптимізований для освітлення маршрутів або стежки прямо перед вами за допомогою 300 люменів широкого, рівномірно розсіяного світла, яке не засліплює, коли ви шукаєте наступну опору або невелику точку опори. Додатковий режим пошуку маршруту додає потужний, вузький промінь на великі відстані та збільшує загальну максимальну потужність до 375 люменів, дозволяючи виявляти якорі, відтяжки або шукати шляхи на відстані.
Ми додали подвійну технологію PowerTaptm, щоб легко перемикатися між режимами лазіння та пошуку маршруту, торкаючись правої чи лівої сторони передньої частини корпусу. Забезпечуючи гнучкість, Onsight сумісний з двома видами джерел живлення та може живитися від літій-іонної акумуляторної батареї BD 1800 або трьох стандартних батарейок AAA. З найвищим рівнем водонепроникності IP67, цей налобний ліхтар повністю водонепроникний і пиленепроникний, що означає, що він повністю герметичний і залишиться справним навіть якщо ви потрапите під дощ.
Режими роботи:
- LOW: яскравість - 8 люмен, час роботи - 72 години, дальність - 8 м.
- MED: яскравість - 180 люмен, час роботи - 12 годин, дальність - 38 м.
- MAX: яскравість - 375 люмен, час роботи - 4,5 години, дальність - 88 м.
- Режим SOS.
- Режим Strobe.
Особливості:
- Виносний блок живлення розташований на ремінці ззаду, що допомагає краще розподілити вагу ліхтаря.
- Має високий рівень пило- та водо- непроникності (IP67). Це дозволяє пірнати з ним під воду на глибину до 1 метра (30 хвилин).
- Гібридний вид живлення. При роботі від акумулятора (купується окремо), показники яскравості, дальності та годин роботи збільшуються. Окрім того, акумулятор можна перезаряджати, тим самим зберігаючи екологію нашої планети.
- Кнопки на корпусі дозволяють перемикатися з ближнього розсіяного світла на дальній промінь. Це дозволяє легко орієнтуватися під час сходження та помічати перешкоди не лише поруч, а й вдалині.
- Режим строб виконує роль попереджувального сигналу та допомагає знайти вас у темряві.
- Режим SOS проінформує про вашу потребу у допомозі.
- Має блокування, яке попередить випадкове вмикання у сумці та збереже заряд батареї.
- Доповнений функцією запам'ятовування останнього режиму.
- Індикатор заряду чітко дасть знати, коли варто замінити батарейки чи підзарядити акумулятор.
Основні | |
---|---|
Виробник | Black Diamond |
Вага | 135 г |
Час роботи | 100 година |
Дальність світлового променя | 85 м |
Матеріал корпусу | Пластик |
Особливості ліхтаря | Індикатор заряду, Вбудований акумулятор, Водонепроникний, Вологостійкий, Пилостійкий |
Режими роботи ліхтаря | Режим SOS, Мінімальний, Максимальний, Середній, Миготливий |
Світловий потік | 375 лм |
Стан | Новий |
Ступінь захисту, IP | IP67 |
Тип діода | LED |
Тип заряду | Від мережі, USB |
Тип лампи | Світлодіодна |
Тип живлення | Батарейки, Акумулятор |
Тип ліхтаря | Налобний |
Колір | Чорний |
- Ціна: 2 932 ₴