




Мультитул True Minimulti
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MiniMulti - надзвичайно зручний і компактний мультиінструмент від британської компанії True Utility, відомої своїми відома виробництвом високоякісних, оригінальних кишенькових мініінструментів. MiniMulti повністю виготовлений із неіржавкої сталі. Текстуровані сталеві грані ручки полегшують утримання інструмента в руці. Попри свої компактні розміри, він вміщує безліч корисних у повсякденному житті інструментів.
Функції:
- Велика плоска викрутка;
- Середня плоска викрутка;
- Хрестова викрутка;
- Ножиці;
- Пильний диск;
- Відкривачка для пляшок;
- Ніж без фіксації (легальне носіння у Великобританії);
- Напилок;
- Плоскогубці;
- Кусачки для дроту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TRUE |
| Вага | 79 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 84 мм |
| Кількість інструментів | 10 шт. |
| Конфігурація | Ножиці, Ніж, Пасатижі, Напилок, Кусачки, Викрутка, Відкривачка для пляшок, Пила по дереву |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі, Відкривачка для пляшок, Викрутка, Ніж |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 1 000 ₴






