




Ніж розкладний Firebird FH41-BK
Чим FH41 відразу сподобався всім, щойно з'явився на ринку. Він універсальний і міцний, виробник продумав кожну дрібницю. Форма клинка класична – drop-point, з приспущеним до вістря обухом. Виготовляється з високоякісної сталі D2 із твердістю 60 HRC. Фіксує клинок у закритому та відкритому положенні механізм Flipper, що показує високу надійність.
FH41 від Firebird стильно виглядає, але практично ідеально збалансований. У робочому положенні його довжина становить 20,2 см, лезо – 8,7 см.
Рукоять зручно тримати, вона не прослизає в різних умовах роботи. Показники зносостійкості та довговічності також дуже високі.
Поєднання відмінної міцності, зручності під час роботи, низької ціни і приємного зовнішнього вигляду зробили новинку ніж FH41 – Firebird одним з виробів компанії Ganzo, що найбільше продаються.
Особливості:
- Лезо - виготовлене з нержавіючої сталі - міцний матеріал, стійкий до корозії, сколів.
- Руків'я - виготовлене зі скловолокна, він міцний, стійкий до вологи та до хімічних речовин.
- Форма леза - Drop Point, яка загострена до кінця, тому ним зручно як різати, так і наколювати.
- Тип замку - Liner Lock, він легкий у використанні, зручно відкривати ніж однією рукою.
- Оснащений фліпером для швидкого відкривання леза.
- На руків'ї має кліпсу для кріплення ножа на ремені або кишені, та отвір для кріплення темляка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Вага ножа | 101 г |
| Довжина ножа | 202 мм |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Сріблястий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
- Ціна: 1 580 ₴




