




Повнорозмірний мультитул Ganzo G301 Metal | Багатофункціональний інструмент для ремонту, кемпінгу та повсякденного використання
Зручний повнорозмірний мультитул G301 від компанії Ganzo. Великий набір інструментів дає змогу використовувати модель G301 для повноцінного ремонту різних технік. До комплекту мультитула G301 входять такі інструменти: підпружинені плоскогубці з кусачками, два леза, одне з яких має серейторне заточування, два плоскі викрутки різного розміру, пилу по дереву, ножиці, сережку, подовжувач для адаптера, консервний ніж.
Також до комплекту цієї моделі входить касета з адаптером і набір різноманітних біт (3 плоских викрутки, 3 хрестові викрутки, 3 шестигранні ключі найпопулярніших розмірів). Усі інструменти мультитула G301 виготовлені з неіржавкої сталі 440С. біти, що входять до комплекту, виготовлені з вуглецевої сталі. Ручки мультитула G301 виготовлені з неіржавкої сталі та мають структурну поверхню, що сприяє впевненому утриманню інструмента під час роботи. Для безпеки використання всі інструменти моделі забезпечені будь-якою фіксувальною засувкою.
Особливості:
- Зручний нейлоновий чохол для зберігання знизить ризики пошкоджень корпусу та затуплення інструментів.
- Набір біт у комплекті підвищує функціональність мультитула.
- Всі інструменти виготовлені з нержавіючої сталі 440C.
- Обладнаний затискачами для фіксації інструментів у потрібному положенні.
- Має кільце для кріплення.
- Ножі доповнені важелями, які допомагають витягнути їх, не пошкодивши руки.
Інструменти:
- відкривачка
- викрутка плоска - 4 шт.
- викрутка хрестова - 3 шт.
- викрутка шестигранна - 5 шт.
- консервний ніж
- кусачки
- ніж гладкий
- ніж серейторний
- ножиці
- обтискач
- пасатижі
- пилка
- розгортка
- скребок
- стропоріз
- шило
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Конфігурація | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Ножиці, Пила по дереву, Пасатижі, Кусачки, Обтискні кліщі, Ніж, Викрутка, Стропоріз, Викруткові біти, Шило |
| Кількість інструментів | 26 шт. |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 253 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 10.2 см |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 1 820 ₴




