




Складаний контейнер Naturehike PP Box NH20SJ036 (50L, Light Beige)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складний короб Naturehike NH20SJ036 стане у нагоді для організації вашого кемпінгового табору. Туди можна покласти будь що: змінний одяг, взуття, запаси бакалії, кухонне приладдя та посуд, газове обладнання тощо. А коли він вам не потрібен - він легко складається та займає мало місця.
Особливості:
- Вироблений з міцного пластику (PP) - довговічний, надійний, легкий у догляді.
- Складна конструкція дозволяє заощадити корисний простір для зберігання коробу.
- При розкладанні короба бічні стінки необхідно зафіксувати за допомогою зсувних замків (фіксаторів) для стійкості конструкції.
- Має відкидні дверцята в бічних стінках: 1 з фронтальної та 1 з бокової сторони. На дверцятах є фіксуючі зсувні замки, а також отвори для підвісного замку.
- Верхня кришка короба складається з двох половинок, які поєднуються між собою зигзагоподібним чином, так збільшується витривалість навантаження на неї.
- Короби можна поєднувати між собою, ставлячи один на одний, та формуючи таким чином цілий комод для зберігання речей.
- За потреби на верх короба можна встановити спеціальну складну дерев'яну стільницю (продається окремо) та використовувати його як столик для кухні.
- Сам короб можна встановити на міні-столик з ножками (продається окремо) - таким чином ви отримаєте стильну тумбу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Контейнер |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Основні атрибути | |
| Розміри (ДхШхВ): | 52,5 х 36,5 х 34 см |
| Розміри в складеному вигляді | 52,5 x 36,5 x 10 см |
- Ціна: 2 520 ₴



