




Ніж розкладний SOG Trident AT (Black/Red/Partially Serrated)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний ніж, розроблений для професійних користувачів, Trident AT має швидке відкриття за допомогою інноваційного двостороннього замка SOG AT-XR Lock, а також інтегрований різак шнура та розбивач скла. Trident AT легко носити із собою завдяки функціональному лезу з кріогенно-термічно обробленої неіржавкої сталі D2. Його потужний механізм фіксації AT-XR також має вбудовану систему блокування леза та систему безпеки, встановлену на обусі.
Особливості ножа Trident AT:
- Trident AT — це сучасне оновлення, засноване на відгуках професійних користувачів, створене для роботи в найсуворіших умовах, врівноважуючи цілеспрямований дизайн із високою продуктивністю й надійністю.
- Кожен елемент Trident AT був розроблений для екстремальних або надзвичайних ситуацій, включно зі швидким відкриттям леза, різанням шнура та розбивачем скла.
- Запатентована технологія Assisted Technology (AT) XR Lock від SOG забезпечує швидке відкривання однією рукою й надійне замикання після відкриття. Надійний і потужний, здатний витримувати велику напругу, замок AT-XR гарантує максимальну безпеку вбудованого блокування й гарантує, що він відкривається тільки за призначенням.
- Універсальна високовуглецева інструментальна сталь, яка пройшла кріогенне термічне оброблення відповідно до унікальних характеристик SOG. D2 забезпечує ідеальне поєднання збереження країв і довговічності для тривалого використання з легкістю обслуговування.
- Отвір для кріплення темляка
- Safety 2.0 — запобіжник встановлений на обусі ножа, активується великим пальцем із червоним індикатором спрацьовування. Компанія SOG працювала з користувачами над розробленням системи безпеки Safety 2.0 для обох рук, яка була б такою простою, так і швидкою у використанні. Вона інтуїтивно зрозуміла та використовує природні рухи рук, тому вам не потрібно послаблювати хватку ножа, щоб її використовувати. У відкривному стані система фіксується як упор для великого пальця. Все має бути в безпеці.
- Колодка GRN — (Glass Reinforced Nylon) нейлон армований скловолокном, це гладка, але текстурована для оптимального захоплення ручка створена для комфорту та впевненості у використанні.
Характеристики SOG Trident AT:
- Механізм блокування: AT-XR
- Форма клинка: Clip Point
- Матеріал руків'я: GRN (Glass Reinforced Nylon)
- Механізм відкриття: Assisted Thumb Stud
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина у складеному стані | 13.5 см |
| Довжина ножа | 229 мм |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Призначення | Тактичний |
| Особливості | Серрейтор для очищення луски |
| Поверхня | Титан |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 94 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття клинка | Titanium Nitride |
- Ціна: 5 185 ₴







