




Ніж з фіксованим лезом SOG SEAL Pup Elite (Black)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SOG SEAL Pup Elite - дуже міцний ніж із товстим напівсеррейторним лезом зі сталі AUS-8. Він здатний витримати великі навантаження і водночас довго залишається гострим. Ручка зручна, легка, не ковзає й має отвір для темляка. У комплекті чохол із кайдексу, кріплення якого сумісні із системою MOLLE.
Особливості ножа SEAL Pup Elite
- Високоякісна японська неіржавка сталь із гарним балансом в'язкості та міцності, здатністю утримувати край і стійкістю до корозії.
- Лезо із серейтором для легкого обрізання строп.
- Колодка з рельєфним ромбоподібним малюнком для надійного захоплення.
- Отвір під темляк.
- Легкий чохол із кайдексу, обладнаний затискачем для ременя, кріпленням під MOLLE, кнопкою та липучкою.
Характеристики SOG SEAL Pup Elite
- Тип кромки: напівсерейторна;
- Тип леза: сталь AUS-8;
- Форма леза: Clip Point;
- Твердість: 57-58 HRC;
- Матеріал ручки: нейлон, армований склом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 153 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 241 мм |
| Довжина рукоятки | 123 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | AUS-8 |
| Матеріал піхов | Kydex |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Призначення | Тактичний |
| Особливості | Серрейтор для очищення луски |
| Поверхня | Титан |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 118 мм |
| Товщина леза | 4.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття клинка | Hardcased Black TiNi |
- Ціна: 4 930 ₴




