




Ніж із фіксованим лезом SOG Recondo FX Straight Edge (Black)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SOG Recondo FX створювався як тактичний ніж, але він сподобався і мисливцям, туристам, бушкрафтерам. Має чудову корозійну стійкість і зносостійкість, не ковзає в руках і надійно фіксується в піхвах.
Особливості ножа Recondo FX:
- Лезо пряме фіксоване;
- Насічки на обуху, щоб не ковзав великий палець;
- Ручка з нековзного матеріалу з рельєфною структурою;
- На кінці ручки — склобій;
- У комплекті чохол із матеріалу Kydex — двосторонній, кілька варіантів монтажу, обладнаний системою регулювання без використання інструментів.
Характеристики SOG Recondo FX:
- Тип сталі: CRYO 440C;
- Твердість: 58-60 HRC.
- Обработка: TiNi.
- Материал рукояти: Rubberized.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага ножа | 150 г |
| Довжина ножа | 244 мм |
| Довжина рукоятки | 127 мм |
| Матеріал леза | 440C |
| Матеріал піхов | Kydex |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Призначення | Тактичний |
| Поверхня | Титан |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 117 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття клинка | TiNi (Titanium Nitride) |
| Серія | Recondo |
- Ціна: 6 375 ₴






