




Ніж з фіксованим лезом Sencut Waxahachie SA11C (Green)
Sencut Waxahachie — це сучасний ніж із фіксованим лезом. Він може використовуватися як повноцінний ніж, підійде для будь-яких цілей різання. Завдяки наявності вирізів у ручці виробникові вдалося знизити вагу виробу, ці елементи також забезпечують додаткове зчеплення — пальці впираються в отвори та навколо них. Надійна фіксація ножа в руці забезпечує повний контроль над лезом. Waxahachie постачається з гарним шнурком і міцними тримачами з кайдексу. Фіксатори дають змогу носити ніж на поясі як у вертикальному положенні, так і горизонтально. Загальна довжина ножа становить 200 мм.
Лезо виготовлене зі сталі 9Cr18MoV, що говорить про високу якість такого приладу. Використовувана під час виготовлення неіржавка сталь приблизно еквівалентна сталі 440B. Лезо типу Clip Point з неймовірно гострим кінчиком, прикрашене методом маскування Black Stonewashed. Таке лезо чудово зберігає гостроту та його легко заточити навіть у домашніх умовах.
Ручка Sencut Waxahachie з особливого складу — Micarta. Це композитний матеріал, виготовлений із льону та синтетичної смоли, забезпечує гарне зчеплення. Чим зручно тримати, він максимально зручний у використанні. Micarta продовжує термін експлуатації. Найзеленіша ручка, що гармонує з чорним лезом.
Чохли з кайдексу кріпляться до чогось за допомогою T-clip Terzuola, це дуже важлива перевага. Отже, чим завжди буде при собі, його можна використовувати в разі випадку.
Такий ніж ідеально підійде для походу, повсякденного носіння або полювання. Надзвичайно зручний, компактний і гострий ніж, завжди під рукою — це Sencut Waxahachie SA11C. Цей аксесуар стане вашим незамінним помічником!
Особливості:
- лезо виготовлене з неіржавкої сталі 9Cr18MoV;
- скелетонізована ручка з Micarta;
- можливість вертикального та горизонтального розташування на поясі;
- легкість — вага ножа становить 125 г;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencut |
| Вага ножа | 113.4 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 220.2 мм |
| Довжина рукоятки | 106.2 мм |
| Матеріал леза | 9Cr18MoV |
| Матеріал піхов | Kydex |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Стоунвош |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Зелений |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 94 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
- Ціна: 4 380 ₴





